Prywatny dom starców

Prywatny dom starców

 

 

Prywatny dom starców przy fundacji Wiośniana w Łodzi sprawia, że pensjonariusz przyjemnie spędza każdy dzień. Oferujemy całodobową opiekę lekarską oraz pielęgniarską dzięki czemu pensjonariusze znajdują u nas poczucie bezpieczeństwa. Bardzo ważne, że pensjonariusze nie czują się u nas samotni. Często mieszkańcy naszego  domu starców spędzają wspólnie czas idąc do kina, teatru czy też na basen.

W razie potrzeby zapewniamy wszystkie możliwe konsultacje lekarskie. Na miejscu przez cały dzień są lekarze psychiatrzy. Nadzór merytoryczny nad postępowaniem w zakresie rehabilitacji psychiatrycznej i leczenia zaburzeń poznawczych sprawuje pani prof. dr n.med. Iwona Kłoszewska.

Nasz Prywatny dom starców jest nowo otwartym obiektem. Nasz wykwalifikowany personel, lekarze oraz pielęgniarki dbają o pensjonariuszy, którzy przyjemnie spędzają u nas każdy dzień. Zapewniamy między innymi 5 pełnowartościowych posiłków, wspólne wyjścia do teatru, do kina i na basen oraz pranie odzieży. Opiekujemy się nie tylko pacjentami z demencją starczą ale również z chorobą Alzheimera, osobami schorowanymi somatycznie, po zabiegach operacyjnych, niepełnosprawnymi ale także osobami samotnymi.

 

Fundacja WIOŚNIANA

Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, oraz pomogą wybrać odpowiedni program leczenie.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki Polityka prywatności.