O nas

Oferta: dom opieki łódź, prywatny dom opieki łódź, prywatny dom starców, szkolenia pracownicze, waterlogic

FUNDACJA  „WIOŚNIANA”

Fundacja powstała w Łodzi w celu niesienia pomocy ludziom z zaburzeniami psychicznymi oraz podjęcia działań w środowisku w celu poszerzenia wiedzy o zaburzeniach i chorobach psychicznych, a także uwrażliwienia na problemy osób z zaburzeniami psychicznymi.

Fundacja jest w fazie organizacyjnej, ale już postanowiła podjąć pewne działania, nakierowane na pomoc osobom w trudnych sytuacjach psychologicznych. Wspólnie z Fundacją "Gramy dalej" przygotowaliśmy program dla pacjentów i ich rodzin, a także lekarzy  i pielęgniarek w zakresie psychoonkologii.

Od nowego roku planujemy utworzenie ośrodka leczenia nerwic i depresji i podjęcie działalności leczniczej. Planujemy również dalsze działania skierowane do ogółu w celu poszerzenia wiedzy i zwiększania wrażliwości społecznej na problemy ludzi z zaburzeniami psychicznymi.

Organizujemy również szkolenia pracownicze podczas których macie Państwo zdobyć niezbędne kwalifikacje by rozpocząć pracę w domach opieki. Podczas szkolenia poznacie Państwo potrzeby osób starszych oraz niepełnosprawnych. Nasz wykwalifikowany personel sprawi, że poczujesz się być kimś ważnym oraz nie zwykle przydatnym innym ludziom, kimś kto może odmienić życie potrzebującym.


 

Oferta: dom opieki łódź, prywatny dom opieki łódź, prywatny dom starców, szkolenia pracownicze, waterlogic

W naszym ośrodku posiadamy różne szkolenia pracownicze
Oferujemy dla Państwa Firm szkolenia pracownicze
Szkolenia pracownicze prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki Polityka prywatności.